خدمات شرکت فرآیند مدیریت آرکا

پیاده سازی نظام مدیریت پروژه

پیاده سازی نظام مدیریت پروژه به ویژه در شرکتهای پروژه محور به معنی تدوین استانداردها، دستورالعمل‌ها و فرایندهایی است که باعث ارتقای سطح مدیریت پروژه های یک سازمان پروژه محور می شود. نکته مهم در راه استقرار سیستم‌های مدیریت پروژه خصوصا در شرکتهای ایرانی این است که اصول و تکنیک‌های علمی مربوطه باید با مهارت و تجربه بالا شخصی‌سازی شده و فرایند استقرار بهمراه آموزش و تعامل کامل با کلیه پرسنل سازمان یا پروژه صورت گیرد.

شرکت فرآیند مدیریت ارکا با تجربه‌ای طولانی در زمینه استقرار و آموزش این سیستم ها خصوصا بر مبنای استاندارد بین المللی PMBOK در سازمان ها و پروژه های دولتی و خصوص متعدد آماده ارایه خدمات به شما مدیران و کارآفرینان عزیز می باشد.

مدیریت پروژه
برنامه ریزی

برنامه ریزی و کنترل پروژه

یکی از شیوه های و ابزارهای مناسب که بیشترین کاربرد را در عرصه مدیریت اجرایی پروژه ها بخود اختصاص داده، سیستم “برنامه ریزی و کنترل پروژه” می باشد.

شرکت فرآیند مدیریت آرکا با تخصص و سابقه اجرایی بیش از 18 سال در زمینه برنامه ریزی و کنترل پروژه های ساختمانی و صنعتی مختلف و با رویکرد تضمین اجرای این سیستم به صحیح ترین شکل ممکن بر اساس استاندارد های بین المللی نظیر PMBOK و در جهت تامین خواسته مدیران و کارفرمایان محترم پروژه ها ، آماده ارائه خدمات مشاوره ای و مدیریتی در این زمینه می باشد.

دفتر فنی و پیمان رسیدگی

امروزه از جمله نیاز های اولیه و پایه ای هر پروژه و یا سازمان پروژه محور، امور جاری پروژه ها شامل دفتر فنی و پیمان رسیدگی می باشد.

از مزایای اصلی تمایل کارفرمایان به برون سپاری این خدمات در سازمان های پروژه محور، می توان به کاهش هزینه نیرو انسانی جهت اجرای این خدمات و یکپارچه سازی امور دفتر فنی و پیمان رسیدگی در سازمان های پروژه محور اشاره کرد.

شرکت فرآیند مدیریت آرکا با بکارگیری متخصصین مجرب این حوزه و با رویکرد تضمین اجرای این امور به صحیح ترین و کامل ترین شکل ممکن که نیاز های مدیران و کارفرمایان پروژه ها را در این زمینه فراهم آورد، آماده ارائه خدمات مشاوره و مدیریتی به مدیران پروژه و مدیران سازمان های پروژه محور می باشد.

پیمان رسیدگی